Навчальні заклади Хмельниччини відвідують 492 дитини з родин вимушених переселенців
1 вересня у супроводі співробітників Головного управління та підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області на перший дзвоник до шкіл прийшли діти вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.Навчальні заклади Хмельниччини відвідують 492 дитини з родин вимушених переселенців
1 вересня у супроводі співробітників Головного управління та підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області на перший дзвоник до шкіл прийшли діти вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.
На Хмельниччині перебуває 15 багатодітних сімей та 3 сім\’ї з будинків сімейного типу. Найбільше дітей – 7 з 10 – пішли до школи із сім\’ї Савченко, яка прибула з м. Сніжне Донецької області.
На території краю розміщені дві сім\’ї, де у навчальних закладах одночасно буде навчатися по 5 дітей, одна сім\’я – 4 дитини, а з п’яти сімей до школи пішли по 3 дитини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього