Попри розмови про перенесення початку навчального року з вересня на серпень, школярі Хмельницького святкуватимуть Перший дзвоник, як завжди.

Навчальний рік у хмельницьких школярів почнеться вчасноПопри розмови про перенесення початку навчального року з вересня на серпень, школярі Хмельницького святкуватимуть Перший дзвоник, як завжди.

В Інтернеті поширилась інформація, що школярі почнуть навчання раніше – вже 8 серпня. Мовляв, причини пов’язана з економією на опалені. В управлінні освіти кажуть, що у Хмельницькому діти сядуть за парти 1 вересня.
Наразі ми не володіємо такою інформацією, але можу запевнити, що діти підуть в школу у вересні, – каже заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк. – Можливо, в окремих областях будуть зміни. Наприклад, в Луганській області зміщували навчальний рік і корегували канікули. Таким чином зимові канікули були довші, а весняні коротші. Це дозволяло економити гроші на опаленні. У нашому місті такого ніколи не було. У міському бюджеті завжди 100% закладалися гроші на опалення та електроенергію шкіл.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього