Навчання і виховання дітей хмельничанам вже обійшлося у 3,5 мільйона
Хмельницьке міське управління освіти оприлюднило інформацію про те, скільки коштів впродовж 2015-16 років залучили навчальні заклади обласного центру.Навчання і виховання дітей хмельничанам вже обійшлося у 3,5 мільйона
Хмельницьке міське управління освіти оприлюднило інформацію про те, скільки коштів впродовж 2015-16 років залучили навчальні заклади обласного центру. Враховувалися як батьківські внески, так і кошти від спонсорів. Лідером серед дитсадків виявився ДНЗ №35 «Чебурашка» у мікрорайоні Гречани із сумою більше як 84 тисячі гривень. Друге і третє місце посіли садочки №54 на Виставці та №50 у Ракове. Серед шкіл лідирує НВК №4 на вулиці Перемоги із сумою більше як 230 тисяч гривень. Другий щабель у гімназії №2, де назбирали понад 220 тисяч. Третє – у НВК №10 із сумою більше 209 тисяч. Причому у цьому навчальному закладі залучалися лише батьківські кошти. А от у ЗОШ №8, якщо вірити звіту, за рік не було жодних надходжень.
Загалом станом на 1 квітня всі навчальні заклади Хмельницького залучили позабюджетних коштів на суму понад 3,5 мільйона гривень впродовж останнього року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього