Найбільше гуманітарних вантажів на Хмельниччину відправили благодійники Німеччини
Німецькі благодійники направили на Хмельниччину понад 130 тонн гуманітарних вантажів.Найбільше гуманітарних вантажів на Хмельниччину відправили благодійники Німеччини
У 2014 році на адресу благодійних організацій Хмельниччини надійшло майже 225 тонн гуманітарних вантажів, що на 54 тонни більше, ніж в 2013 році.
При цьому загальна сума «гуманітарки» склала майже три з половиною мільйони гривень.
Більшу половину гуманітарних вантажів у минулому році надали благодійники Німеччини.
В основному це – медичне обладнання та ліки, текстильні вироби домашнього вжитку, різноманітні меблі та товари для дітей, промислові вироби та транспортні засоби.
Також благодійні організації області отримували допомогу з Польщі, Литви, Чехії, Нідерландів, Швейцарії, Норвегії.
Вагома частка ввезених гуманітарних товарів припадає на вироби текстилю: одяг, взуття, постільні речі. Також іноземні донори забезпечили благодійні організації області меблями, столовим посудом, побутовими приладами, автівками, велосипедами та іграшками тощо.
У нинішній важкий для країни час вагомою допомогою для жителів Хмельниччини є отримані від закордонних благодійників ліки та вироби медичного призначення.
Загалом протягом 2014 року інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 53 митних декларації гуманітарної допомоги.
Слід відмітити, що митне оформлення гуманітарних вантажів на Хмельницькій митниці ДФС здійснюється першочергово.
Відповідно до діючого законодавства, процедура оформлення зазначених товарів на митниці регіону проводиться не більше 4 годин, за умови надання рішення про визнання вантажів гуманітарними та подання митної декларації в установленому порядку, а також усіх необхідних документів.
Також нагадуємо, що рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою приймається Міністерством соціальної політики України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього