Найбільшим імпортером для Хмельниччини є сусідня Польща
Польські партнери в основному продавали подолянам синтетичний лінійний поліетилен для потреб виробництваНайбільшим імпортером для Хмельниччини є сусідня Польща
За 9 місяців поточного року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 148 тисяч тонн різноманітних імпортних товарів, їх вартість склала 2,7 мільярда гривень.
Здебільшого бізнесмени Хмельниччини завозили товари з країн Євросоюзу та Китаю. Основу структури імпорту склали промислові вироби, сільськогосподарська техніка та нафтопродукти тощо, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Зокрема, найбільшим постачальником іноземної продукції була сусідня Польща, звідки імпортовано товарів на суму майже один мільярд гривень, що складає 20 відсотків від вартості всього імпорту (збільшення на 107 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року). Польські партнери протягом січня-вересня поточного року в основному продавали подолянам синтетичний лінійний поліетилен для потреб виробництва, запасні частини до автомобілів, промислові та побутові товари.
Також одним з основних стратегічних імпортерів нашого краю є Німеччина, звідки ввезено на терени нашої області різноманітної продукції на суму понад 600 мільйонів гривень. Це здебільшого сільськогосподарські машини та частини до них та промислові товари.
Великобританія, Угорщина, Латвія та Литва поставляли подолянам нафту та нафтопродукти; Італія, Франція, Австрія та Бельгія – промислове обладнання; промислові товари ввозили з Румунії, Чехії та Китаю.
Загалом підприємці Хмельниччини протягом 9 місяців поточного року імпортували товари у понад 50 країнах світу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього