Найбільшим імпортером для Хмельницької області стала Польща

У липні Хмельницька митниця Міндоходів перерахувала до держбюджету 146,4 мільйона гривень митних платежів. Найбільшим імпортером для нашої області наразі є Польща, звідки ввезено різної продукції на суму понад 90 мільйона гривень

Найбільшим імпортером для Хмельницької області стала ПольщаНайбільшим імпортером для Хмельницької області стала Польща

У липні Хмельницька митниця Міндоходів перерахувала до держбюджету 146,4 мільйона гривень митних платежів. Найбільшим імпортером для нашої області наразі є Польща, звідки ввезено різної продукції на суму понад 90 мільйона гривень.
За місяць митники оформили 2854 митних декларації. Потік експортних декларацій становить 408 мільйона гривень, імпорт – 516 мільйонів гривень.
За кордон бізнесмени краю здебільшого вивозили санітарно-технічні вироби, трансформатори, текстильні вироби та продукти харчування. Основними покупцями товарів з Хмельниччини є Росія, Казахстан, Молдова, Узбекистан, Ірак.. Також стратегічними партнерами є Німеччина та Білорусь.
Значні надходження бюджет отримав завдяки оформленню імпорту нафтопродуктів, полімерів етилену, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки.

Залишити відповідь