Іван Рудик став жертвою чорного піару зі сторони конкурентів
Іван Рудик став жертвою чорного піару зі сторони конкурентів
Іван Рудик став жертвою чорного піару зі сторони конкурентів

Візит на виробництво компанії «Проскурівм’ясо» телезірка Ольга Фреймут проводила на замовлення конкурентів – так вважає власник підприємства Іван Рудик.

Як стало відомо  ПОДІЛЬСЬКА.інфо з поінформованих джерел, Іван Рудик кілька місяців тому почав вести перемовини з компанією «Фоззі», якій належить мережа супермаркетів «Сільпо», щодо поставок м’яса свинини для потреб компанії та у торгову мережу. Після того бізнесмену інші постачальника м’яса для «Сільпо» кілька разів натякали, що у нього можуть виникнути проблеми, якщо він не відступить від своєї задумки.

Більше того, Іван Леонтійович планує подати заяву до поліції про проникнення невідомих осіб на приватну територію.

«Уявіть собі, що приватна фірма в Києві захотіла приїхати до міста Хмельницького допомогти людям позбутися так званого катування свиней. І цю приватну фірму представляє жінка, мати двох дітей, та чотири кремезних хлопця.  І приходить ця жінка на режимний об’єкт, бо зараз карантин, і каже: ми хочемо купити м’яса, а це мої вантажники, бо ми будемо багато м’яса купувати. Охоронець відкрив двері і ці, так звані вантажники, збивають охоронця з місця і вмикають камери, біжать по території і знімають. Це називається проникнення на чужу територію», – пояснює Іван Рудик.

Факт побиття Ольги Фреймут Іван Рудик не коментує. Натомість каже, що після зустрічі з «телевізійниками» у охоронця м’ясокомбінату перелом руки, він лежить у лікарні під крапельницями.

Нагадаємо, “ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО” писала про те, як Ольга Фреймут у Хмельницькому знімала чергову сесію свого проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста». Читайте: Фреймут тепер бита і в Хмельницькому – не стримався директор Проскурівм’яса

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього