Найкращі школярі Хмельницького отримають безкоштовні квитки до театру
Монотеатр «Кут» розпочинає проект «Молода еліта міста»Найкращі школярі Хмельницького отримають безкоштовні квитки до театру
Монотеатр «Кут» розпочинає проект «Молода еліта міста».
Щомісяця у кожній школі міста Хмельницького обиратимуть десять найкращих школярів, які отримають іменні еліт-запрошення на виставу у монотеатр «Кут». І так протягом восьми місяців, за які близько трьох тисяч учнів старших класів нашого міста зможуть переглянути вісім вистав.

«Ми надсилатимемо запрошення у школу, а директор та педколектив визначатимуть найкращих учнів, які отримають запрошення. Це можуть бути діти, котрі мають досягнення у навчанні, спорті, мистецтві, мати активну громадянську позицію. Думаю, відчуття приналежності до молодої еліти міста має надихати дітей на подальший розвиток», – розповідає керівник та актор монотеатру «Кут» Володимир Смотритель.

Переглянувши одну виставу, дитина захоче подивитися наступну, переконаний актор. Таким чином відбувається залучення підростаючого покоління до театру, який має не лише мистецьке, а й виховне значення.

«Перед кожною виставою ми матимемо розмову про театр. Школярі познайомляться між собою, поспілкуються з актором», – каже Володимир Смотритель.
Проект «Молода еліта міста» розпочнеться 17 листопада, коли перші щасливці переглянуть поетичну виставу-сповідь «Не промовчи Шевченка у собі…».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього