Найкращі студенти, що змагалисьза більярдним столом отримали медалі та грошові призи.
У турнірі змагалися шість вищих навчальних закладів та 58 спортсменів.У турнірі змагалися шість вищих навчальних закладів та 58 спортсменів.

Більярдисти змагалися у дві сесії з пулу \”Вісімка\” та \”Вільної піраміди\”: 9 та 10 листопада і 16 та 17 листопада на базі спортивно-оздоровчого комплексу “СВ”.
Найкращі студенти, що змагалисьза більярдним столом отримали медалі та грошові призи.
У командній першості найсильнішими виявилися студенти Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту. Другим став Хмельницький національний університет, а третьою – команда Хмельницького університету управління та права.

В індивідуальному виді серед викладачів переміг Руслан Каричковський (Хмельницький національний університет), який у фіналі здолав Олександра Сірого з Хмельницького університету управління та права. А замкнув трійку призерів Ігор Пісцов — викладач Національної академії Державної прикордоної служби України ім. Б. Хмельницького.

Серед жінок перше місце посіла аспірант Хмельницького національного університету Юлія Соколан. Викладач Національної академії Державної прикордоної служби України ім. Б. Хмельницького Олена Михайлова фінішувала другою, а Олена Климко з Хмельницького кооперативного торгівельного економічного інституту — третьою.

Переможців змагань відзначили грамотами, медалями та грошовими винагородами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього