Найкращих студентів міста Хмельницького нагородили за старання у науці
Найкращих студентів міста нагородили за старання у науці. Грамоти, цінні подарунки та, головне, – увагу отримали сімнадцять спудеїв нашого краю. Приурочили вітання до Міжнародного дня студента.Найкращих студентів міста Хмельницького нагородили за старання у науці
Найкращих студентів міста нагородили за старання у науці. Грамоти, цінні подарунки та, головне, – увагу отримали сімнадцять спудеїв нашого краю. Приурочили вітання до Міжнародного дня студента.

Вони молоді та активні, і не лише ходять на пари. Кожен із цих студентів зробив щось корисне для свого вишу чи, навіть, для нашого міста. Сімнадцять найкращих нині отримали визнання від місцевої влади. Обирали із п’ятнадцяти вишів нашого краю.

Анастасія – одна із активісток, каже – хотілося б, щоб влада більше співпрацювала та надавала молодим спеціалістам шанси реалізовуватися.

Нині студенти усіх закладів активно підтримують вояків на сході, займаються волонтерством та не забувають про навчання. А ще – спілкуються з колегами та приймають участь у всеукраїнських проектах, – повідомляє \”Екслюзив\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього