Найстаріша бібліотека Кам’янця-Подільського відзначає ювілей
В січні 2016 року громада Кам’янця-Подільського відзначає 150-річчя з дня заснування однієї з найстаріших публічних бібліотек України та однієї з найперших бібліотек на Поділлі – міської центральної бібліотеки.Найстаріша бібліотека Кам’янця-Подільського відзначає ювілей
В січні 2016 року громада Кам’янця-Подільського відзначає 150-річчя з дня заснування однієї з найстаріших публічних бібліотек України та однієї з найперших бібліотек на Поділлі – міської центральної бібліотеки, пише Вечірній Кам’янець.
Святкування розпочалося 20 січня вуличною презентацією за адресою Князів Коріатовичів, 3 «Бібліотека запрошує друзів».
Продовження відбудеться 24 січня на Алеї вишиванки, біля центральної бібліотеки, піар-акцією «Е-послуги для громади».
З 26 січня в соціальних мережах шанувальники бібліотеки та книги матимуть змогу познайомитись з відеороликом «Бібліотека моїми очима».
28 січня працівники бібліотеки запрошують жителів міста на бібліодень «Ми Вам розкажемо про себе», який розпочнеться в стінах міської ради о 8.00 год. літературною презентацією «Мудрість віків переходить у вічність», яка розповість про періоди діяльності бібліотеки, традиційні та інноваційні бібліотечні послуги, цінні та рідкісні видання свого фонду та розкриє новинки сучасної української книги.
З 10.00 год. до 12.00 год. в різних мікрорайонах міста проводитимуться флаєр-акції «Цей дивний світ – бібліотека», а з 13.00 по 15.00 – бібліотечний квест «Як пройти у бібліотеку?».
З 12.00 по 15.00 для жителів та гостей міста курсуватиме бібліомаршуртне таксі № 1, в якому пасажири зможуть взяти участь у пізнавальному конкурсі «Літературні перлинки».
З 13.00 по 15.00 в стінах центральної бібліотеки проходитиме майстер-клас з розпису хною по тілу «Візерунок щастя й долі».
Протягом усього дня в бібліотеці діятиме фотосушка «В плині часу», а
о 15.00 в читальному залі бібліотеки розпочнеться свято «Ювілей храму книг».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього