Найуспішнішими зірками в Україні виявились коміки з "Кварталу-95"«Студія Квартал -95» очолила рейтинг «25 найдорожчих зірок шоу-бізнесу і спорту», який склав український Forbes. Про це повідомляє прес-служба UMН.Найуспішнішими зірками в Україні виявились коміки з "Кварталу-95"«Студія Квартал -95» очолила рейтинг «25 найдорожчих зірок шоу-бізнесу і спорту», який склав український Forbes. Про це повідомляє прес-служба UMН.
За підсумками року головною подією для свого продакшну «Квартал-95» вважає завершення зйомок третьої частини фільму «Любов у великому місті» з бюджетом $ 2.5 млн. Торік у прокаті по країнах СНД друга частина картини зібрала $ 10 млн при бюджеті $ 3 млн.

Друге місце рейтингу «Forbes Украина» посів співак та тренер шоу «Голос країни» на «1+1» Святослав Вакарчук. У 2013 році він разом з групою «Океан Ельзи» провів один з найуспішніших концертних турів в історії України. За оцінкою Forbes, прибуток від продажу квитків перевищив $ 6 млн. Четверте і п\’яте місця рейтингу – «Воплі Водоплясова» і «Потап і Настя», які дали більше сотні концертів за останній рік.

Загалом сумарні доходи топ-25 зірок шоу-бізнесу України практично не змінилися, як і торік вони становлять близько $ 80 млн. Основний прибуток українським зіркам, як і раніше, приносить активна концертна діяльність. В цілому рік виявився плідним – загальна кількість концертів збільшилася на 20%.

Основним трендом року Forbes називає витіснення спортсменів зірками шоу-бізнесу, що пов\’язано з завершенням кар\’єри Андрія Шевченка та виходом в політику Віталія Кличка. У рейтингу серед спортсменів лідирує Володимир Кличко: він виграв 61 з 64 боїв на професійному рингу і цього року побив декілька рекордів, у тому числі отримав найвищий гонорар за свою кар\’єру – $17 млн за бій з Олександром Повєткіним.

При складанні рейтингу підсумкові місця формувалися за допомогою інтегрального показника, що залежить від трьох складових: доходів зірки за рік, уваги преси та інтересу до персони в інтернеті.

Враховувався обсяг гонорарів, отриманих знаменитістю з 1 листопада 2012 по 30 листопада 2013 року. Також до уваги бралися прибутки від участі в рекламних компаніях. Частіше за всіх згадувався в медіа Володимир Кличко, а найбільш запитуваною знаменитістю в Яндекс стала номер 21 списку – ведуча «1+1» Катя Осадча.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього