Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» протягом останніх днів обрали голів місцевих організацій Партії
Ініціативні патріоти Хмельниччини підримали Блок Петра Порошенка

Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» протягом останніх днів обрали голів місцевих організацій Партії.
Блок Петра Порошенка очолили ініціативні патріоти які прагнуть позитивних змін в Україні і беруть на себе відповідальність працювати на результат. Головним завданням для себе ставлять покращення добробуту громадян і допомогу у вирішенні важливих для них питань. Вони мають авторитет в своїх районах, який заслужили справами та життєвою позицією.
Особливу увагу на даний час члени Партії приділяють сім’ям загиблих в зоні АТО, пораненим та переселенцям зі сходу України та Криму. Напередодні світлого свята Великодня члени Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» привітали з великим християнським святом малозабезпечені родини, відвідали сім’ї загиблих бійців та переселенців.
«Ми намагалися подарувати їм позитивний настрій та поділитися вірою у мирне майбутнє. Вдячні кожному, хто у відповідь подарував нам свою усмішку», – розповідає член Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Яловчук із Білогір’я.

Ініціативні патріоти Хмельниччини підримали Блок Петра Порошенка
Ініціативні патріоти Хмельниччини підримали Блок Петра Порошенка

Також члени Партії з Дунаєвеччини щоденно тримають зв’язок із бійцями у зоні антитерористичної операції та намагаються забезпечити їх необхідним. Адже лише з Дунаєвецького району нині на Сході перебуває тридцять вояків. А на передодні свята активісти зібрали і завезли три тони продуктів до святкового столу бійців-земляків.
Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у м. Хмельницькому знаходиться за адресою: м. Хмельницький, провулок Пушкіна, буд. 11. Телефон (0382)76-44-22. Раді будемо бачити кожного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього