Ініціативна група допомоги військовим Хмельниччини: Дякуємо друзям!
Наша група ще не набрала обертів настільки щоб ​​забезпечити всіх наших військових, крім того дуже багато чого важливого і потрібного просто неможливо купити або отримати в якості спонсорської допомоги у Хмельницькому, а досить часто і в Україні. Напевно, зараз повністю обійтися своїми силами не зможе жодна група.Ініціативна група допомоги військовим Хмельниччини: Дякуємо друзям!
Наша група ще не набрала обертів настільки щоб ​​забезпечити всіх наших військових, крім того дуже багато чого важливого і потрібного просто неможливо купити або отримати в якості спонсорської допомоги у Хмельницькому, а досить часто і в Україні. Напевно, зараз повністю обійтися своїми силами не зможе жодна група.
Але зовсім інша справа коли допомагають друзі з місць з вищим рівнем життя і більш широкими можливостями. Дякувати Богу що таких друзів у нас з\’являється з кожним днем все більше і більше.
У першу чергу хотілося б висловити подяку нашим побратимам з групи COMBAT-UA, завдяки яким приходить значна технічна та медична допомога. Коли ми звернулися до них за допомогою в технічному оснащенні груп 8-го полку – вони пішли далі і взяли їх під Крило Фенікса (так, це одне з крил). Трохи пізніше виникла гостра необхідність у придбанні дорогої апаратури для 140-го центру, ми звернулися до них і вони знову взяли під крило і цей підрозділ.
Зараз вони нам активно допомагають забезпечити наших спецназівців (і не тільки) життєво необхідними препаратами і пакетами першої допомоги, а також знаменитими аптечками Фенікса, які розраховані на 2-4 бійців. Тобто за допомогою цієї аптечки можна надати першу допомогу не одному бійцеві.
Спасибі вам за все. Ми разом робимо спільну справу, йдемо до спільної Перемоги і ваша підтримка нам вкрай важлива, й життєво необхідна нашим військовим.
Харківський лісапетний батальйон допоміг забезпечити медициною санітарні частині наших підопічних, про ящики витаминок і дуже потрібних медикаментів ми писали раніше в групі Facebook. Вони ж піклуються нашими пораненими у харківському госпіталі, хлопці забезпечені всім і навіть рідних, що приїжджають до наших поранених, вони розміщують і опікуються ними.
Львівські волонтери опікуються нашими пораненими в львівському госпіталі, там теж все добре, приходять, спілкуються і книжки хлопцям носять.
Українські емігранти в Чехії організували збір аптечок, передали нам першу партію і зараз група нарощує оберти. Люди бачать реальність допомоги, яку вони надають, оперативність передачі і це мотивує продовжувати і збільшувати допомогу. Ми робимо максимально відкриті і докладні звіти, люди бачать і допомагають.
Нещодавно до нас приєдналася і американська діаспора, персональне спасибі Наташі з Los Angeles\’а. Завдяки її допомозі ми змогли купити бронежилет і три комплекти пластин з демпфером і кевларовим пакетом.
А сьогодні група патріотів передала з Будапешту гіпс, який моментально застигає при накладанні.
Спасибі вам. Просто словами подяки описати те що ви робите неможливо. Це треба відчувати і цим жити.
Спасибі що ви є, спасибі що ви такі і що ви наші друзі! Разом ми переможемо всіх!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього