Ніч кіно в Кам’янці-Подільському
«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня просто неба, щоб насолодитися новим, українським кіно.Ніч кіно в Кам’янці-Подільському
«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня просто неба, щоб насолодитися новим, українським кіно.

Фестиваль спрямований об’єднати творчу молодь з усієї країни. Окрім столиці, «Відкрита ніч» одночасно відбудеться ще для кількох великих міст країни, в яких запрацюють повноцінні масштабні майданчики. Також, вже в звичному форматі онлайн-трансляції, фестиваль матиме свої осередки у понад тридцяти українських містах, а також в Європі та Канаді. Відчути смак кіно-ночі зможе кожен охочий.

«Відкрита ніч» – лабораторія з перевірки нових ідей для українських кінематографістів.

За традицією, фестиваль «Відкрита ніч», пропонує усім охочим відмовитись від сну на 1 червневу ніч і приєднатися до українського кіно мистецтва.
Початок: 27 червня о 22:00
Закінчення: 28 червня о 6:00
На площі біля Ратуші.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення