Нічна гроза у Кам'янці - Подільському перевела місто в аварійний режим
В результаті нічної стихії, що пронеслася над містом о 2 годині ночі зникла напруга на підстанціях насосних станцій 1 і 2 підйому Дністровського водогону.Нічна гроза у Кам'янці - Подільському перевела місто в аварійний режим
В результаті нічної стихії, що пронеслася над містом о 2 годині ночі зникла напруга на підстанціях насосних станцій 1 і 2 підйому Дністровського водогону. Відповідно до інформації, яку КП «Міськтепловоденергія» отримала від «Хмельницькобленерго», внаслідок негоди було пошкоджено високовольтні ЛЕП. Зі світанку електрики почали встановлювати місце пошкодження, проте за станом на 6 годину ранку виявити його поки не вдалося.
Внаслідок цієї аварії місто перейшло на водопостачання з артезіанських свердловин. Тому, до моменту поки насосні станції не запрацюють, можливі перебої з водопостачанням у найвищих точках міста та його віддалених мікрорайонах. Зокрема, в будинках на вул. Панівецькій, 13, Панівецькій, 13а, Кулика, 4. Тиск води знижено на с-щі Першотравневому та с-щі Цукрового заводу.
При відсутності тиску води на окремих ділянках, водопостачання буде врегульовуватися по мірі надходження заявок до аварійно-диспетчерської служби. Проте, звертаємо увагу на те, що найбільше проблеми з тиском води можуть виникати у мешканців верхніх поверхів житлових будинків. Адміністрація КП «Міськтепловоденергія» приносить мешканцям міста вибачення за тимчасові незручності і просить з розумінням поставитися до ситуації, що виникла внаслідок непередбачуваних обставин, повідомля сайт Кам
«Хмельницькобленерго» вдалося виявити місце пошкодження на лінії електропередач. Наразі ремонтні роботи тривають. Тому КП «Міськтепловоденергія» просить кам’янчан не панікувати і раціонально використовувати воду, аби запасів артезіанських свердловин вистачило на все місто.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього