\”Не купуй російське\” – листівки з озброєними матрьошками з\’явились у Хмельницькому

"Не купуй російське" - листівки з озброєними матрьошками з'явились у Хмельницькому
Саме так активісти Громадянського руху \”Відсіч\” в рамках кампанії \”Не купуй російське\” закликають хмельничан бойкотувати товари російського виробництва."Не купуй російське" - листівки з озброєними матрьошками з'явились у Хмельницькому
Саме так активісти Громадянського руху \”Відсіч\” в рамках кампанії \”Не купуй російське\” закликають хмельничан бойкотувати товари російського виробництва.
Плакати та листівки з зображенням матрьошок у камуфляжі та озброєними автоматами Калашникова учасники кампанії поширили на вулицях Хмельницького, біля торговельних мереж та великих магазинів. Крім того покупці супермаркетів мали змогу отримати листівки із детальним переліком товарів російського виробництва, які мають стати у нагоді при визначенні країни-виробника, адже не вся російська продукція маркована штрих-кодом \”46\”. Водіям активісти пропонують також відмовитись від купівлі російського бензину, розповсюджуючи серед них листівки із переліком АЗС, які належать росіянам.
Мета кампанії – спонукати споживачів до адекватної реакції на нинішню агресію Російської Федерації проти України, продемонструвати останній, що український народ рішуче настроєний проти будь-яких зазіхань сусідньої держави на свою територію та готовий згуртуватися та дати відсіч окупанту, зокрема, фінансову.
Ідея бойкоту російських товарів вже отримала в українському суспільстві широку підтримку, про що свідчать соціологічні дані, опубліковані журналістами різних ЗМІ, та зменшення обсягів продажу російських товарів. Доказом цього також є і велика кількість українських містечок та сіл, котрі долучилися до поширення друкованих матеріалів.

Залишити відповідь