Обирати 26 жовтня новий парламент представники «Народного Фронту» закликали не емоціями чи слідуючи агітаційній рекламі, а детально проаналізувавши кандидатів, які є в списках кожної партії
«Не за гречку, а за майбутнє!» – «Народний Фронт» закликав хмельничан голосувати розумом і не продавати свої голоси«Не за гречку, а за майбутнє!» – «Народний Фронт» закликав хмельничан голосувати розумом і не продавати свої голоси
Обирати 26 жовтня новий парламент представники «Народного Фронту» закликали не емоціями чи слідуючи агітаційній рекламі, а детально проаналізувавши кандидатів, які є в списках кожної партії.
«Досить ставити в Україні експерименти. Треба захищати і розбудовувати країну, проводити реформування економіки та соціальної сфери. На мою думку Арсеній Яценюк вже довів свою високу ефективність як Прем’єр-міністр» – переконаний Олег Хавронюк, член депутатської групи «Фронт Єдності» Хмельницької обласної ради. Він також пояснив свою позицію стосовно «Народного Фронту»: «Сьогодні у нас сильний Прем’єр, якого знають і поважають у всьому світі. Тому я сьогодні тут, тому я підтримую «Народний Фронт».
Цьогорічна виборча кампанія на Хмельниччині була брудною. Такого висновку дійшли кандидати-мажоритарники від політичної партії «Народний Фронт». Кажуть, електорат традиційно намагалися купити: деякі кандидати роздавали гречку, курей, вставлювали вікна і т.д. Крім цього, не гребували банально обманювати людей.
Анатолій Артемчук, кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 189, якого підтримує «Народний Фронт», повідомив: «Ігор Сабій – це кандидат від «Свободи» у деяких ЗМІ стверджує, що його підтримує «Народний Фронт». Він обманює виборців. На сьогоднішній день він був два роки народним депутатом і йому нема чим крити – він нічого не зробив для виборчого округу. Я думаю, що виборці 189-го виборчого округу мають зробити висновки і не пустити брехуна до ВРУ»

«Добігає фіналу виборча кампанія. У неділю, 26 жовтня, ми будемо віддавати голоси за парламент нашої країни. Закликаю виборців ще раз зважено подумати, кому віддати свій голос. І наголошую, ми з вами живемо у парламентсько-президентській республіці, де кандидатуру Прем’єр-міністра будуть обирати у Верховній раді. Тобто, ті політичні сили, які отримають найбільшу підтримку виборців, вони і будуть формувати Кабінет Міністрів. І будуть висувати свого кандидата на посаду Прем’єра», – про це повідомив Олександр Ксенжук, голова регіонального штабу партії «Народний Фронт» на прес-конференції.
В «Народному Фронті» наголосили, що будуть робити усе можливе для того, аби вибори пройшли демократичним шляхом. Фронтовики переконані, що українське суспільство змінилося і вірять у мудрість людей, які прагнуть змінити країну і своє життя.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення