Події останнього тижня надихнули зреагувати. В’ячеслав Пілюйко, головний лікар «Медпрактики «Здоров’я»
Після Революції Гідності 2013-2014 рр., перед нашою країною та кожним її громадянином постало завдання створити абсолютно нову Україну – нову по управлінню, по економіці, по культурі та по відношенню між людьми.Події останнього тижня надихнули зреагувати. В’ячеслав Пілюйко, головний лікар «Медпрактики «Здоров’я»
Після Революції Гідності 2013-2014 рр., перед нашою країною та кожним її громадянином постало завдання створити абсолютно нову Україну – нову по управлінню, по економіці, по культурі та по відношенню між людьми.
Поняття патріотизму абсолютно змінило свою сутність через складну історичну ситуацію в нашій країні. Патріот – це не той, хто намагається декламувати лозунги, чи збурювати людей проти дій влади, влаштовуючи дебоші чи теракти. Патріот – це той, хто не дивлячись на труднощі, відстоює незалежність України (зі зброєю в руках, волонтерством, іншими методами). Патріот – це той, хто не займається критиканством, а бачачи проблему – вирішує її.
Найбільше щастя для людини – це благополуччя його сім’ї та його країни. Але щоб мати це, кожен повинен керуватися принципом: «не що держава мені дала, чи зробила для мене, а що я зробив для моєї держави». Кожний повинен брати на себе відповідальність за країну: воюючи на фронті зі зброєю руках, займаючись волонтерством, створюючи нові робочі місця, чесно і самовіддано працюючи на державних підприємствах. А якщо ідеш у владу – це найбільша відповідальність. Бо ти береш відповідальність за країну, за область, за місто за тих людей, що проживають на цій території.
Події останнього тижня надихнули зреагувати. Адже не можна бути осторонь подій, які можуть підірвати наріжні камені держави.
Незважаючи на емоційну ситуацію в Раді, депутати схвалили виважене і мудре рішення, підтримавши зміни до Конституції у першому читанні. Де-факто, це було не просто голосування за зміни до Конституції – це було голосування за продовження економічних санкцій ЄС проти РФ, що засновані на Мінських домовленостях, які Москва демонстративно не виконує.
Поведінка Радикальної партії, Самопомочі та Батьківщини, показала незрілість українських партій, які поки-що нездатні приймати важкі непопулярні рішення. Спроби обміняти національні інтереси на додаткові бали в місцевих виборах.
Трагедія під Верховною Радою, що сталася після голосування – це або провокація, або ситуація вийшла з-під контролю організаторів протесту, чому вони й самі посприяли, опинившись в перших рядах тих, хто атакував правоохоронців. Президент наголосив, що відповідати за трагедію біля стін Парламенту мають не лише безпосередні виконавці – учасники мітингу, але й ті, хто був причетний до організації терористичного акту та постачання зброї. Окрім юридичної, політичну відповідальність несуть ті партії, що закликали людей на пікети, навмисно використовуючи брехливу інформацію про зміну до Конституції для збурення людей, нагнітання емоцій. Йдеться про Радикальну партію, Правий сектор, Укроп та Свободу.
Як наслідок, щоб відвернути увагу від політичної відповідальності Олега Ляшка та його одно партійців за криваве побоїще під Верховною Радою та смерть невинних людей, Радикальна партія вийшла з коаліції. Адже саме Ляшко найбільше закликав до протестів, пересмикуючи інформацію про зміни до Конституції. Олегу Ляшку доведеться відповідати разом з Олегом Тягнибоком за цей теракт. Як показали заяви радикалів після голосування за зміни в Конституцію, вони не зробили висновків і продовжують розпалювати внутрішню ворожнечу, провокуючи людей на протистояння та громадянську війну. Політично вихід Радикальної партії є втечею з коаліції з метою отримання передвиборчих дивідендів. Це можна порівняти з втечею з фронту під час війни.
Президент акцентував на необхідності проведення максимально прозорого розслідування, «щоб вся країна і весь світ могли побачити, хто і з якою метою спробував дестабілізувати ситуацію».
Зараз не слід воювати один з одним, потрібно єднатися, співпрацювати заради спільних цілей і спільного майбутнього.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього