Небайдужість нацгвардійців врятувала життя
Напередодні Новорічних свят, повертаючись з службового відрядження начальник служби озброєння та техніки Хмельницької частини Національної гвардії України капітан Павло Шеремета разом з водієм службовцем Володимиром Горпиничем врятували життя жінці.Небайдужість нацгвардійців врятувала життя
Напередодні Новорічних свят, повертаючись з службового відрядження, начальник служби озброєння та техніки Хмельницької частини Національної гвардії України капітан Павло Шеремета разом з водієм службовцем Володимиром Горпиничем врятували життя жінці.
Прямуючи з міста Києва на службовому автомобілі ISUZU, біля зупинки громадського транспорту поблизу населеного пункту Лісові Гринівці, вони стали свідками спроби звести рахунки з життям невідомою громадянкою.
Рухаючись дорогою на певній відстані за цивільним автомобілем Mersedes, побачили, як невідома жінка спробувала швидко вибігти на дорогу та кинутись під колеса автомобіля, який рухався попереду. Водій легкового автомобіля здійснив швидкий маневр та запобіг зіткненню з жінкою, але продовжив рух далі. Павло Шеремета, який був за кермом, не залишився байдужим та зупинився.
«Вперше зустрівся з таким випадком, – розповідає капітан Павло Шеремета, – декілька секунд – і людина могла загинути. Після бесіди з жінкою, вона заспокоїлась. Під час розмови з’ясували, що жінка через сімейні чвари не знайшла іншого виходу, як піти на крайні міри та покінчити життя самогубством. Страшно подумати, що б сталось, якби ми не зупинились».
На місце події було викликано наряд поліції та передано жінку для з’ясування всіх обставин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього