Небезпечних плазунів помітили у Кам’янці-Подільському
Інспектори з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста виявили на кам’яних мурах та схилах до річки Смотрич, а також в районі гідроелектростанції майже шість десятків змій – переважно гадюк.Небезпечних плазунів помітили у Кам’янці-Подільському
Інспектори з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста виявили на кам’яних мурах та схилах до річки Смотрич, а також в районі гідроелектростанції майже шість десятків змій – переважно гадюк.

Отруйні плазуни, зазвичай, з’являються після зимівлі на берегах річок та поверхні землі в квітні-травні. Притулком для цих змій влітку можуть бути нори тварин, діри в гнилих пнях і між камінням, кущі, а також занедбані будівлі. Для людей укуси гадюк найбільш небезпечні в ділянці шиї, голови та поблизу великих кровоносних судин. І хоча, як стверджують фахівці, трагічні випадки трапляються рідко, та укуси можуть викликати ускладнення. Тому застерігають рибалок та тих, хто полюбляє відпочивати на природі – бути обачними і обережними, – повідомляє \”Поділля-Центр\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього