Недільний Євромайдан у Хмельницькому підтримала олімпійська чемпіонка Ірина МерленіВчора у Хмельницькому на Євромайдан вийшло близько 2,5 тис. людей.

Як повідомив депутат Хмельницької міської ради ВО “Свобода” Олександр Симчишин, учасники зібрання вимагали порушення кримінальних справ проти Міністра МВС Віталія Захарченка та інших причетних осіб до кривавого розгону столичного Євромайдану уночі 30 листопада та проведення дострокових парламентських і президентських виборів.Недільний Євромайдан у Хмельницькому підтримала олімпійська чемпіонка Ірина МерленіВчора у Хмельницькому на Євромайдан вийшло близько 2,5 тис. людей.

Як повідомив депутат Хмельницької міської ради ВО “Свобода” Олександр Симчишин, учасники зібрання вимагали порушення кримінальних справ проти Міністра МВС Віталія Захарченка та інших причетних осіб до кривавого розгону столичного Євромайдану уночі 30 листопада та проведення дострокових парламентських і президентських виборів.
За його словами, категорія “євромайданівців” у Хмельницькому постійно змінюється.

“Сьогодні вийшли, здебільшого, представники малого і середнього бізнесу та працівники місцевих ринків. Телефоном хмельницьких мітингувальників підтримала олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені. Вона заявила, що захоплюється ними і сказала, що мріє про нову Україну”, – зазначив Симчишин.

Крім цього, з Євромайдану була сформована автоколона з 15 машин, яка вулицями міста закликала містян долучатися до протестних акцій.

За інформацією обласної міліції, Євромайдан пройшов мирно і без порушень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього