Хмельницька Рада Майдану вже не вперше намагалася побачити, почути та обговорити роботу начальника Хмельницького територіального управління Укртрансінспекції Олександра Томчишена – і все безрезультатно

Недоторканна Укртрансінспекція... Люстраційний комітет зробить "виїзд до клієнта"?..\”Одних з подачі когось звільняють – а інші цим користуються\”, – так охарактеризував сьогоднішній стан люстрації Алім Міщук, голова Хмельницької Ради Майдану.

Хмельницька Рада Майдану вже не вперше намагалася побачити, почути та обговорити роботу начальника Хмельницького територіального управління Укртрансінспекції Олександра Томчишена – і все безрезультатно. Адже він один з небагатьох керівників ключових галузей життєзабезпечення Хмельниччини, який досі щасливо уникав проходження через сито Майдану.

Чи не єдиним його виходом до широких народних мас до цього часу був виступ на загальних зборах перевізників Хмельницької області. Тоді Олександр Іванович у відповідь на відчайдушні докори легальних перевізників, що Укртрансінспекція вперто не помічає розгул перевізників-нелегалів, урочисто пообіцяв, дивлячись у 200 пар очей: \”Дайте мені місяць часу – і я або наведу порядок з нелегалами, або покладу заяву на стіл!\” Це було ним сказане 2 квітня 2014 року. Відтоді минуло вже чотири місяці замість одного, але очолюване ним відомство і далі \”не бачить\” нелегальних перевізників, які відбивають у держави податки, а у чесних підприємців хліб – а громадськість не бачить обіцяної ним заяви на звільнення.

Недоторканна Укртрансінспекція... Люстраційний комітет зробить "виїзд до клієнта"?..

Олександр Томчишен на загальних зборах перевізників Хмельницької області обіцяє у місячний термін або навети порядок з перевізниками-нелегалами, або написати заяву на звільненння. 2 квітня 2014 р., Хмельницький, зал засідань ЦНТЕІ…

…Минуло 4 місяці – а нелегальні автостанції діють масштабно та відкрито. На фото – м. Хмельницький, а скільки їх ще є по області:

Недоторканна Укртрансінспекція... Люстраційний комітет зробить "виїзд до клієнта"?..
Недоторканна Укртрансінспекція... Люстраційний комітет зробить "виїзд до клієнта"?..
Недоторканна Укртрансінспекція... Люстраційний комітет зробить "виїзд до клієнта"?..

Не побачили громадські активісти сьогодні і його самого. Раніше чиновники відповідали, що їхній начальник серйозно хворіє. Цього разу – надіслали люстраційному комітету Ради Майдану письмову відповідь, що він перебуває у відпустці, а відтак прийти не може. А водночас підлеглі Олександра Томчишена спробували у цьому листі перевести тему розмови з Радою Майдану на недавній трагічний випадок з маршрутним автобусом, коли через збіг обставин декілька пасажирів зазнали травм, один з них – смертельної. Мовляв, акт перевірки того випадку розгромний, порушень купа і з боку перевізника, і з боку тих, хто планував маршрут, ліцензії перевізника позбавляємо і нема про що балакати.

Хоча балакати особисто з паном Томчешиним і без цього випадку є про що, і розмова очікується не надто приємна. Окрім запитань щодо згаданих вище \”невловимих\” нелегалів, є не менш неприємні запитання щодо не менш \”невловимих\” потужних ваговозів, які, насипані до 60 тонн замість дозволених максимум 38, розбивають дороги області вщент. Лише з приходом у цьому році на посаду заступника начальника служби автомобільних доріг принципового і не обтяженого \”професійними захворюваннями\” чиновників Дмитра Беспалова на цей \”блатний\” бізнес на Хмельниччині почалося непросте полювання. І, хоч Укртрансінспекція раптом почала про людське око виявляти проти візників-важковаговиків нечувану раніше ревність – Дмитро Беспалов днями на своїй сторінці у Facebook особисто викликав Олександра Томчишена на Майдан. \”Велика претензія до начальника Укртрансінспекції Хмельницької області Томчишена Олександра Івановича, який з 2009 року керує цією організацією, і у прямі обов’язки якого входить державний контроль за безпекою на наземному транспорті. Думаю, що і містянам, і перевізникам буде що сказати Томчишену О. І.\” – пише Дмитро Беспалов.

Коли на них не дивляться телекамери – укртрансінспектори поводяться як таргани. Дмитро Беспалов повідомляє: \”Я по рабочим вопросам выехал на Полонное (там обвалился мост на реке Хомора). Сообщаю на пункт взвешивания, что на них идет 2 колонны по 4 машины \”Союз Транс Лайн\” с явным перегрузом на уровне 45 тонн в каждой. Реакция: ГАИ+Уктрансинспекция – спрятались по своим машинам … первая колонна прошла мимо так как ее \”не заметили\”… Вторая колонна была остановлена и отпущена без взвешивания и проверки документов… Поток транспорта с севера на Хмельницкий НЕ изменился – это около 100 грузовиков щебень/песок. К ним еще добавились такие же грузовики с зерном (идет уборка урожая). Вывод: крышевание ВСЕХ грузовых перевозок идет на уровне областного руководства ГАИ и Укртрансинспекции. Бардак прекращается (временно) когда на пункте взвешивания появляюсь я при поддержке журналистов и самообороны\”.

Ще одна тема, про яку люди хочуть почути Олександра Томчишена – це хабарництво у ввіреному йому управлінні Укртрансінспекції. І це корупційне діяння вже перейшло зі сфери потаємних розмов у сферу кримінальних справ та судових вироків. Буквально позавчора офіційно повідомлено: державного службовця, підлеглого пана Томчишена, а саме начальника ліцензійного відділу цієї установи засуджено на 5 років за отримання хабаря у розмірі 3000 гривень від приватного перевізника. Такою була ціна питання, щоб Укртрансінспекція знову ж таки заплющила очі та не анулювала ліцензію, яку повинна була забрати. Але… \”Все позади: и КПЗ, и суд, и прокурор и даже судьи с адвокатом…\”

І тут знову варто повернутися до ПМП \”Купава\”, автобус якого втрапив у відому нам транспортну пригоду з трагічними наслідками. За наслідки винні мають відповідати – однак, як бачимо, міру відповідальності в Хмельницькому територіальному управлінні Укртрансінспекції дехто визначає своєрідно: позолотив ручку – ось твоя ліцензія, дорогенький, працюй далі на здоров’я. Не позолотив – накатають обвинувальний акт на півсотні сторінок, ліцензія геть, а що на вулицю геть всіх (і винних, і не винних) – то твої проблеми.

Про це відверто говорив на вчорашній Раді Майдану директор ПМП \”Купава\” Петро Стецюк, про анулювання ліцензії якого написали посадовці Укртрансінспекції замість явки свого начальника на люстрацію. Хабар, мовляв, від мене хотіли, але давати відмовився: \”Людина відмовилася заплатити 3000 гривень – анулювали ліцензію. Це я. Інша людина дала 3000 гривень – ліцензію не анулювали, але управліня по боротьбі з організованою злочинністю за ним зафіксувало факт дачі хабара, і йому дали 5 років. Коли сталася ДТП у мене, він прийшов проводити первірку і сказав – потрібно \”відстібнути\”, щоб закрити цю справу. Я сказав, що ні за що платити не буду. Як людина, – чи то водій, чи то механік, чи то директор, – винні в чомусь і провину суд доведе, то будуть відповідати за законом. Він сказав: або ти відстьогуєш – аб не відстьогуєш. А через пару днів його взяли на хабарі\”.

На корупційні дії чиновника Укртрансінспекції Петро Стецюк одразу ж подав до суду – і той наказ, яким нібито анульовано його ліцензію, зупинено експертно-апеляційною радою при Кабінеті міністрів України. Має бути проведене повторне вивчення роботи маршруту. Хочеться вірити, що цього разу вже без участі тих укртрансінспекторів, кваліфікація яких полягає винятково у здирництві.

Алім Міщук, голова Ради Майдану, водночас поставив кілька запитань, з яких випливає, що ті, хто \”шив\” той розгромний акт на 50 сторінках – нашили його водночас і самі на себе, визнавши тим самим тривалу бездіяльність і формалізм своєї організації. А саме: якщо Укртрансінспекція у власному акті зараз стверджує, що той маршрут взагалі \”не відповідає жодним нормам\” і \”не повинен проходити там, де він проходить\” через те, що там немає умов для руху – то де ж були очі чиновників цієї поважної установи всі ці роки, скільки маршрут діє? Як вони самі погоджували маршрутну мережу, коли та планувалася? Чи це було черговим рецидивом хвороби, яка косить працівників у відомстві пана Томчишена: вибіркова корупційна сліпота?

Більше запрошувати Томчишена члени Ради Майдану наміру не мають: якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори. Наступна зустріч Ради з невловимим Олександром Івановичем, найімовірніше, відбудеться вже на його робочому місці. \”За сукупністю статей\”, про які йшлося вище, розмова з громадськістю обіцяє бути довгою…

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту