Нехай весь світ знає, що  в України відбирають свободу, а на Майдані беркут вбиває і калічить людейУкраїнців, які мешкають за кордоном, закликають привернути увагу світової спільноти до трагічних подій в Україні, під час яких силовиками було вбито п\’ять протестувальників.Українців, які мешкають за кордоном, закликають привернути увагу світової спільноти до трагічних подій в Україні, під час яких силовиками було вбито п\’ять протестувальників.

Українці, які наразі мешкають в Угорщині, планують провести акцію на підтримку київських активістів.

– Зустрічаємося о 19:15 біля базиліки на Сент Іштван тер. Будемо обливатися червоною фарбою в знак протесту, – таке повідомлення написав на сторінці зустрічі Ivan Shmatko.

– Приїхала з Київського Майдану в Будапешт, працюю з університетом Роберта Шумана та популяризую важливість Майдану тут. Як вам вже відомо, трьох активістів вбили. Це неможливо терпіти, – таке повідомлення розмістила на своїй сторінці у Фейсбук активістка хмельницького євромайдану Інна Корсун. – Рідні, хто може бути? Підскажіть місце, а також замість обливатись чимось червоним пропоную червону тканину. Відгукніться, хто має тканину та прапори!

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього