Неподалік Хмельницького стріляли...по тарілкахНеподалік села Масівці у Хмельницькому районі цими вихідними пройшов всеукраїнський кубок «СК Майстер» з компак-спортингу – стрільбі по тарілках.Неподалік Хмельницького стріляли...по тарілкахНеподалік села Масівці у Хмельницькому районі цими вихідними пройшов всеукраїнський кубок «СК Майстер» з компак-спортингу – стрільбі по тарілках.
Турнір приурочили до відкриття першого у Хмельницькій області стрілецького клубу. Аби спортсмени змагалися у рівних умовах, суперників розподілили на три категорії – початківці, розрядники та майстри спорту.

Попри те, що хмельничани є новачками у цьому виді спорту, без нагород вони не залишилися – серед початківців переміг Валерій Бочкарьов. У майстрах спорту тріумфував Джиммі Вахрушев з Ялти, а серед розрядників – киянин Юрій Грачов.

«У цей вид спорту я прийшов з мисливства. Одного разу зовсім випадково потрапив до стрілецького стенду. Звісно, на полюванні дещо інші відчуття, у спорті ж на першому місці – психологічна витримка. До Хмельницького ж приїхав на запрошення і мені здається, що у вас найкращий стенд в Україні», – запевняє переможець кубку Джиммі Вахрушев.

Як розповіли організатори турніру, ці змагання – не останні у стрілецькому клубі «Майстер». У 2014 році тут проведуть два етапи чемпіонату України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього