Неповторний вечір колядок і щедрівок подарував хмельничанам академічний муніципальний камерний хорПід завісу новорічно-різдвяних святкувань Хмельницький академічний муніципальний камерний хор під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура влаштував для поціновувачів хорового мистецтва, прихильників культури та звичаїв українського народу неповторний вечір колядок і щедрівок «Українське Різдво».
Приміщення міського будинку культури, де проходило свято, було заповнено вщерть, такий аншлаг збирають лише улюблені та високомайстерні мистецькі колективи.таном та піднесеним настроєм.Під завісу новорічно-різдвяних святкувань Хмельницький академічний муніципальний камерний хор під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура влаштував для поціновувачів хорового мистецтва, прихильників культури та звичаїв українського народу неповторний вечір колядок і щедрівок «Українське Різдво».
Приміщення міського будинку культури, де проходило свято, було заповнено вщерть, такий аншлаг збирають лише улюблені та високомайстерні мистецькі колективи.

Концертна програма вечора була насиченою неперевершеними українськими колядками та щедрівками, прозвучало 15 народних мелодій у цікавих обробках для хору Олександра Бондаренка, Миколи Гобдича, Юрія Антківа, Станіслава Ярецького, Богдана Дерев’янка, Василя Калинюка та інших талановитих композиторів.

Публіка захоплено слухала майстерне виконання учасниками хору яскравих, колоритних музичних творів, що за прадавньою народною традицією прославляли народження Христа, віншували господаря, закликали добробут і багатство, дарували безліч щирих привітань. Вперше у програмі хору прозвучав музичний інструмент – «най».
Особливо проникливо звучаввсесвітньовідомий «Щедрик» Миколи Леонтовича у доволі цікавій та оригінальній обробці. Виконаний чистими голосами хористів він не залишив байдужим нікого і став справжнім різдвяним сюрпризом для слухачів.

Вдячна публіка аплодувала стоячи.
Талановите виконання учасниками Хмельницького академічного муніципального камерного хору під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура українських щедрівок і колядок подарувало всім учасникам концерту багато позитивних вражень і святкових емоцій.

Хмельничани покидали концертну залу зі світлим духовним станом та піднесеним настроєм.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього