Уже вдруге проводився конкурс на розміщення у 2016 році тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішин на вкладних (депозитних) рахунках у банках. Відповідно до  критеріїв, переможцем конкурсна комісія визначила ПАТ «Ощадбанк», який запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк – повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо в прес-службі Нетішинської міськради

Розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішин згідно з  пунктом 19 рішення четвертої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 4/79 «Про бюджет міста Нетішина 2016 рік», зі змінами здійснюється в обсягах фактично вільних залишків коштів загального та спеціального фондів бюджету міста Нетішина. Загальний обсяг коштів, що прогнозується розмістити на депозитний вклад складає 4 млн. гривень. Пропозиції надійшли від ПАТ АБ «Укргазбанк» та ПАТ «Ощадбанк».

Раніше премєр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на депозитних рахунках місцевого самоврядування країни знаходиться 10млрд грн.

“Ці 10 млрд грн кожна міська рада, кожна громада має направити на те, щоб вирішувати найбільш актуальні проблеми. Беріть і використовуйте, беріть і модернізуйте інфраструктуру, вирішуйте питання водоканалів, полігонів, робіть енергоефективність. Наявність таких депозитів говорить про те, що ці кошти є. Тепер потрібно їх якісно інвестувати в якість життя людей”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього