Виконавчий комітет Нетішинської міської ради програв суд місцевому ТОВ “ДАМАС і КО” щодо  визнання договору підряду на реконструкцію Центру надання адміністративних послуг на проспекті Курчатова, 1 недійсним.

Таке рішення ухвалив Господарський суд Хмельницької області, пише Незалежний громадський портал.

Предметом позову стали результати тендера від 26 листопада 2013 року, на підставі яких з ТОВ “ДАМАС і КО” підписано договір на реконструкцію, капітальний і поточний ремонт Центру надання адміністративних послуг. Загальна вартість робіт становила 2 млн. 322 тис. грн. Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”. Ремонтні роботи підрядник мав завершити до кінця грудня 2013 року.

Натомість мерія у суді наполягала, що на фінансування вказаного об’єкту було передбачено в бюджеті 435,5 тис. грн. Також позивач вказував, що оскаржуваний договір укладений із порушенням ст.2 ЗУ „Про здійснення державних закупівель”, оскільки укладений в червні 2013 р., тобто до визнання відповідача переможцем закупівлі в одного учасника.

Суд відхилив доводи нетішинської влади, наголосивши, що рішення тендерного комітету не оскаржавались, в судовому порядку недійсними не визнавались. Крім того, органи, уповноважені здійснювати контроль у сфері проведення державних закупівель, після проведення перевірки зауважень з приводу проведених торгів чи заперечень не надали.

У судовому рішенні зазначається, що реконструкція ЦНАПу у Нетішині відбувалася на виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками розширеного засідання колегії облдержадміністрації 28 травня 2013 року.

У Плані фінансування робіт з реконструкції центру надання адміністративних послуг, що є додатком до договору, передбачено, що джерелом фінансування є місцевий бюджет на суму 2,322,7 млн. грн. Фінансування розбивалося на два етапи: у IV кварталі 2013 року – 435,6 тис. грн.; у І кварталі 2014 року – 1,887,1 млн. грн.

Через відсутність реєстрації у держказначействі платіжок з боку виконкому на проплату виконаних робіт, підрядник “ДАМАС і КО” стягнуло борги через суд.

Згідно з даними ЄДР юридичних та фізичних осіб-підприємців, ТОВ «ДАМАС і КО» засноване 21 червня 2011 року Валерієм Гловацьким і Ярославом Дулько.

Залиште коментар

Також по темі

У Нетішині розмалювали каналізаційні люки, перетворивши їх у арт-об’єкти

Громадські активісти та художники Нетішина розмалювали іржаві каналізаційні