Так історично складається, що мало яке пленарне засідання сесії Нетішинської міської ради VII скликання проходить без курйозів, казусів чи скандалів. Не стало винятком і пленарне засідання 22-ї сесії, що відбулось 23 грудня 2016 року, під час якого більшість депутатів “спалились” на тому, що не готуються до сесії – пише в своєму блозі місцевий активіст Руслан Рудомський

“Як і очікувалось, найбільш резонансним питанням даної сесії було Питання №16 Про затвердження містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану м.Нетішин Хмельницької області”, одним з пунктів якого було (цитата) “перенесення трамвайних колій за межі приватного сектору і по можливості оновлення рухомого складу“.

Як вдалося з’ясувати, з усіх депутатів Нетішинської міської ради VII скликання копію даного документу (а це близько 250 сторінок тексту пояснювальної записки плюс 7 великих графічних матеріалів) запросив та отримав лише депутат Юрій Камозін (фракція “Нетішинська Самооборона – Народний Контроль”). Та й то – напряму від розробника проекту інституту “Діпромісто”, з обіцянкою використовувати її для особистого користування (!), та не передавати іншим (!).

В чому полягала така таємничість даного документу та терміновість його прийняття, я зараз аналізувати не буду. Як і не буду з’ясовувати: чому саме не було проведено громадські слухання з даного питання, як того вимагає закон. Зараз про інше.

Попри пропозицію депутата Юрія Камозіна перенести розгляд даного питання на наступну сесію і дати депутатам можливість ознайомитись зі змістом документу, за наполяганням міського голови Олександра Супрунюка (партія “Воля”) Питання Про затвердження містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану м.Нетішин Хмельницької області” таки було винесено на пленарне засідання 22-ї сесії і проголосоване депутатами.

22 депутати проголосувало “ЗА”, тому рішення Про затвердження містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану м.Нетішин Хмельницької області” було прийнято.

“Таким чином ми отримали документальне підтвердження, яке дозволяє зробити припущення, що 22 депутата Нетішинської міської ради VII скликання не готуються до сесій і не ознайомлюються з документами, які приймають. Інакше місто Нетішин, де ані трамваїв, ані трамвайних колій з моменту його заснування не було, не отримало б офіційний документ, в якому зафіксована пропозиція “перенесення трамвайних колій за межі приватного сектору і по можливості оновлення рухомого складу“. Тобто, даний документ передбачає, що трамвайні лінії і рухомий склад в Нетішині вже є, але з ними потрібно здійснити певні дії.” – жартує Руслан Рудомський

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього