Нетішенці взялися за відновлення військової техніки
Відновлення для потреб української армії техніки, яка необхідна для виконання бойових завдань, – таку ношу щойно взяли на себе афганці Нетішина та працівники КП НМР «ЖКО».Нетішенці взялися за відновлення військової техніки
Відновлення для потреб української армії техніки, яка необхідна для виконання бойових завдань, – таку ношу щойно взяли на себе афганці Нетішина та працівники КП НМР «ЖКО».
На виробничу базу комунального підприємства доставлений «розконсервований» МТ-ЛБ (багатоцільовий транспортер із легкою бронею).
«Від передачі для потреб військових продовольства, бронежелетів та касок ми вирішили перейти до наступного етапу – ремонту військової техніки», – каже міський голова Олександр Супрунюк, який від початку і до кінця контролював процес доставки машини. Шефство над доведенням тягача до ладу взяв на себе Василь Пундик, голова Нетішинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Йому та його побратимам активно допомагати мають намір працівники КП НМР «ЖКО» на чолі з Володимиром Альтманом, заступником начальника по виробництву комунального господарства. Частина людей, яка візьме участь у ремонті технічної військової одиниці, вже відома. Хто бажає долучитися до процесу відновлення, який відбуватиметься суто на волонтерській основі, можуть це зробити без проблем.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього