Нетішенські судді засудили колегу до 5 років позбавлення волі
Вступив у законну силу вирок Нетішинського міського суду щодо судді одного з районних судів Рівненської області, яка визнана винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (одержання службовою собою неправомірної вигоди).Нетішенські судді засудили колегу до 5 років позбавлення волі
Вступив у законну силу вирок Нетішинського міського суду щодо судді одного з районних судів Рівненської області, яка визнана винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (одержання службовою собою неправомірної вигоди).
Державним обвинувачем доведено, що при розгляді двох протоколів про адміністративні правопорушення за дрібне хуліганство і управління автомобілем в стані алкогольного сп\’яніння, суддя пообіцяла не застосовувати до порушників громадські роботи та арешт. За таку послугу вона вимагала та отримала від них грошову винагороду. Згідно вироку, залишеного апеляційним судом без зміни, засудженій призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права на один рік обіймати посади, пов\’язані зі здійсненням правосуддя, з випробувальним терміном 1 рік, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього