Нетішин – на суворому карантині
У місті відмінене навчання у школах, проведення культурно-масових заходів, а мешканцям рекомендовано носити 4-шарові марлеві пов’язки.Нетішин – на суворому карантині
До вівторка місто енергетиків функціонуватиме у карантинному режимі. Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Супрунюка, у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ, у місті Нетішин до 26 січня 2016 року включно припиняється навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста, ПСМНЗ “Нетішинська міська художня школа” та “Нетішинська міська школа мистецтв”, Будинку дитячої творчості, клубі “Юний технік”, Краєзнавчому центрі, проведення групових занять та культурно-масових заходів у КЗ “Палац культури міста Нетішина”, КЗ «Будинок культури», відвідування бібліотек ЦБС. Робота дошкільних навчальних закладів міста проводитиметь у посиленому протиепідемічному режимі.
Також рекомендовано тимчасово припинити експлуатацію СК “Енергетик”, басейну, КДЮСШ. Населенню міста рекомендується носити 4-шарові марлеві пов’язки, суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму.
ВП “Хмельницька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” рекомендовано провести профілактичні заходи серед персоналу в місцях великого скупчення людей, а також носити 4-шарові марлеві пов’язки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього