Нетішинці почали люстрацію

Вам відомий чиновник, який причетний до корупційних дій? Посадовець організовував поїздки на \”Антимайдан\”? У Вас вимагав хабар посадовець? Місцевий політик переходив з партії у партію в залежності від діючої влади в країні? Розкажіть про це містянам!

Нетішинці почали люстраціюНетішинці почали люстрацію
Вам відомий чиновник, який причетний до корупційних дій? Посадовець організовував поїздки на \”Антимайдан\”? У Вас вимагав хабар посадовець? Місцевий політик переходив з партії у партію в залежності від діючої влади в країні?

Розкажіть про це містянам! Максимальне оприлюднення таких фактів, унеможливить повторний прихід їх до влади, а нас – від повторення трагічних подій листопада 2013 – лютого 2014.

Панащенко М.С. – директор ХАЕС, депутат облради від \”партії регіонів\”, у попередній каденції обирався від \”Нашої України\” – ЗРАДНИК,

в залежності від керівника міста, приймав рішення про допомогу чи відсутність допомоги у вирішенні (часом кричущих) проблем міста – КОРУПЦІОНЕР.

Степаненко М.М. – екс-секретар НМР, в.о. Нетішинського міського голови

обирався від БЮТ, не вийшов з БЮТ на вимогу партактиву – ЗРАДНИК

прямо причетний до будівництва ЦНАПу за 2,4 млн. грн. Для порівняння подібний ЦНАП у Рівному (місто в 8 разів більше) коштував біля 200.000 грн (в 12 разів менше). У порівнянні з Рівненскьким ЦНАПом Нетішинський обійшовся майже у 100 разів дорожче – негайно ПІД АРЕШТ.

ПОЧИНАЙ ЛЮСТРУВАТИ ВЛАДУ СЬОГОДНІ – НЕ ДОПУСТИ ЖЕРТВ У МАЙБУТНЬОМУ!!!

Анатолій Артемчук, громадський діяч

Залишити відповідь