Нетішинські гандболісти срібні призери чемпіонату України

Нетішинські гандболісти срібні призери чемпіонату України
Спортсмени з міста – супутника Хмельницької АЕС – Нетішина досягли неабияких успіхів не тільки в Україні, а і на світовій аренів багатьох видах спорту.Нетішинські гандболісти срібні призери чемпіонату України
Спортсмени з міста – супутника Хмельницької АЕС – Нетішина досягли неабияких успіхів не тільки в Україні, а і на світовій арені в багатьох видах спорту.

Черговим досягненням в скарбничці нетішинських спортсменів є срібна медаль на чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2014-2015рр. нетішинської гандбольної команди «Енергетик-НАЕК». Це поки що найвище досягнення нетішинських гандболістів за тринадцять років ігор у вищий лізі. З п’ятнадцяти ігор у першому колі наша команда виграла дванадцять. У фінальних іграх нетішинці провели чотири зустрічі, здолавши усіх суперників.

Серед здобутків команди п’яте місце на Універсіаді України, що цьогоріч проходила в Одесі. Спортсмени достойно конкурували з 11 командами провідних українських вишів. Гандбольна команда «Енергетик-НАЕК» є чемпіоном Хмельниччини.

Головний тренер збірної команди області та гандбольної команди «Енергетик-НАЕК» Олег Каспаров висловлює вдячність за підтримку та матеріальну допомогу голові первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексію Личу та голові профкому Хмельницької АЕС Михайлу Гуку.

Залишити відповідь