Нетішинські інваліди повірили в себеУдев’яте поспіль міський фестиваль творчості осіб з обмеженими можливостями «Повір у себе», приурочений Міжнародному Дню інвалідів, пройшов у концертній залі ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв».Нетішинські інваліди повірили в себеУдев’яте поспіль міський фестиваль творчості осіб з обмеженими можливостями «Повір у себе», приурочений Міжнародному Дню інвалідів, пройшов у концертній залі ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв».
У фойє школи 3 грудня погляд гостей приковувала виставка виробів художньо-прикладного мистецтва, де були представлені твори 32 учасників, 20 з яких – вихованців місцевого центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради для 52 осіб – інвалідів першої групи підгрупи А та дітей-інвалідів підгрупи А (важкохворих) була надана допомога на загальну суму 10 тис. 400 гривень. На листи-звернення за підписом секретаря міської ради М.Степаненка відгукнулося чимало юридичних та фізичних осіб-підприємців. Їхній благодійний внесок склав понад 3,5 тис. грн., без урахування допомоги, що надійшла у негрошовому вимірі. Активно відгукнулися на прохання долучитися до добрих справ громадські організації міста.
А напередодні у Палаці культури міста відбувся благодійний вечір, приурочений Міжнародному дню інвалідів. У рамках події демонструвалася вистава Київського світлого театру «Не стріляйте, я вже вбита» та був проведений доброчинний аукціон, метою яких став збір благодійних коштів для Нетішинського центру соціальної реабілітації інвалідів. За інформацією управління соціального захисту населення виконкому міськради, вдалося зібрати понад 11,5 тис. гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього