Нетішинська міська рада порушує законодавство
Станом на теперішній час проекти землеустрою не приведені відповідно до вимог законуНетішинська міська рада порушує законодавство
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради зобов’язанний припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, сформувавши тарифи на послуги з утримання житла та прибудинкової території у відповідності із вимогами чинного законодавства.
Як встановило Відділення Хмельницького обласного антимонопольного комітету, виконавчий комітет Нетішинської міської ради затвердив тарифи на утримання житлового фонду (квартплату) у м. Нетішин, де витрати на прибирання прибудинкової території та поточного ремонту господарчих, спортивних та дитячих майданчиків були встановлені на одному рівні, а не для кожного будинку окремо, як передбачено Порядком формування тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкової території. Дії виконавчого комітету Відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та зобов’язало вжити заходів для його припинення.
За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету: виконавчий комітет проінформував про заходи, що вживаються для усунення порушення, але фактично порушення не припинив. Невиконання рішення відділення призвело до продовження дії тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які були встановлені виконавчим комітетом Нетішинської міської ради та застосовувались комунальним підприємством Нетішинської МР «Житлово-комунальне об’єднання».
Рішенням сорок сьомої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 30 жовтня 2013 року №48/1087 комунальному підприємству Нетішинської міської ради «Житлово-комунальне об’єднання» надано дозвіл на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у постійне користування для розташування багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій, загальною площею 26,5669 га.
25 липня 2014 року комунальне підприємство Нетішинської міської ради «Житлово-комунальне об’єднання» подало для погодження до управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради 41 проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у постійне користування. Однак управління у погодженні проектів відмовило.
Станом на теперішній час проекти землеустрою не приведені відповідно до вимог закону.
Комунальне підприємство Нетішинської міської ради «ЖКО» зможе провести перерахунки тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій лише після затвердження міською радою проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в постійне користування для розташування багатоповерхових житлових будинків та прибудинкових територій.
У разі невиконання виконавчим комітетом рішення відділення розгляд питання продовжиться у судовому порядку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього