Нетішинський пенсіонер виграв грошовий приз від ПриватБанку
У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводилась з 1 квітня по 30 вересня 2014 року, проведено останній етап розіграшуНетішинський пенсіонер виграв грошовий приз від ПриватБанку
У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводилась з 1 квітня по 30 вересня 2014 року, проведено останній етап розіграшу. Серед власників пенсійних карт, що оплатили карткою покупки від 50 грн, розіграно сертифікат на 5 000 грн і двадцять подарунків по 500 грн. Серед переможців фортуна знов посміхнулсь подолянину, мешканцю м.Нетішин Клещевнікову Іллі Дмитровичу, який виграв грошовий приз 500 грн.

“Приємно здивований таким гарним подарунком. З ПриватБанком працюю дуже давно, можна так сказати із самого початку, як тільки нас перевели на отримання зарплати, – розповідає щасливий переможець. – Раніш я отримував пенсію через інший банк, але в них потрібно було довго оформляти картку, банкоматів і терміналів по місту дуже мало, і ще постійно якісь комісії знімались. А в ПриватБанку все швидко та без комісій. Розраховуюсь карткою постійно та всюди, це ж просто та зручно”.

“Акція “Відпочинок без турбот” – це чудова нагода для пенсіонера розширити світ банківських послуг – скористатися карткою для розрахунків у торгово-сервісній мережі та ще й отримати знижки і бонуси по програмі “Бонус Плюс”, – розповідає Руслан Лишенко, керівник напрямку соціальних програм Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку. – Нажаль в період акції наші земляки не виграли жодного сертифікату на 5 000 грн. для подорожі у будь-яку точку світу, але тішить, що троє наших земляків, мешканці Хмельницького, Чемирівців та Нетішина отримали по 500 грн.”

Майже кожен другий пенсіонер, який отримує пенсію через банківські установи у Хмельницькій області, отримує пенсію у ПриватБанку. А це більше 107 тис. клієнтів.

ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів чоловік користується пенсійними депозитними програмами банку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього