Невтішна статистика на дорогах Хмельниччини
З початку року на дорогах Хмельницької області сталося 1364 аварії, в яких постраждало 257 осіб, працівники ДАІ зафіксували близько 8 тисяч грубих порушень правил дорожнього руху, з них майже дві тисячі – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.Невтішна статистика на дорогах Хмельниччини
З початку року на дорогах Хмельницької області сталося 1364 аварії, в яких постраждало 257 осіб, працівники ДАІ зафіксували близько 8 тисяч грубих порушень правил дорожнього руху, з них майже дві тисячі – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
Такі дані озвучив сьогодні на брифінгу в обласному Управлінні ДАІ УМВС тимчасово виконуючий обов\’язки начальника Дмитро Кийов.
\”Основними причинами автопригод з постраждалими, скоєних впродовж 2014 року, є перевищення безпечної швидкості руху. Найчастіше причиною аварії з тяжкими наслідками ушкодженнями стає обгін. Таке враження, що чим більше ми приділяємо уваги дисципліні та поведінці водіїв, тим гірше вони себе поводять\”, – сказав очільник управління.
Крім недисциплінованісті учасників дорожньо-транспортного руху, основними причинами погіршення стану аварійності залишаються низька якість автошляхів та неналежне фінансування державних та інших програм, які мають покращувати безпеку дорожнього руху.

ДАІ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього