Незабаром хмельничани зможуть успадковувати пенсію
В уряді України розповіли деякі деталі майбутньої пенсійної реформи.

Незабаром хмельничани зможуть успадковувати пенсію
В уряді України розповіли деякі деталі майбутньої пенсійної реформи.

За словами чиновників, накопичувальна система, яка стане обов’язковою для всіх громадян молодше 35 років, почне працювати через два роки, йдеться в сюжеті ТСН.

«Після введення накопичувальної пенсійної системи, держава, саме держава гарантує контроль і безпеку зберігання коштів накопичувальної системи», – підкреслив міністр соціальної політики Павло Розенко.

На першому етапі реформа торкнеться 6 млн українців. Щомісяця на їх особистий пенсійний рахунок буде падати певна сума. Спочатку вона складе 2% від зарплати. Далі кожен рік відсоток зростатиме, поки в 2022 році не досягне 7%.

При цьому загальна сума соціальних відрахувань від працівника і роботодавця не зміниться, а буде розподілена на різні рахунки, оскільки реформа передбачає і утримання пенсіонерів за традиційною солідарною системою.

«Все накопичені пенсійні активи, які будуть на персональному рахунку людини, яка, на жаль, помре до того, як вона зможе ними скористатися – вони ще будуть успадковуватися», – заявив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього