Незабаром у Хмельницькому розпочнеться осінній призов до армії
1 жовтня до 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службуНезабаром у Хмельницькому розпочнеться осінній призов до армії
Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” з 1 жовтня до 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. Порядок проведення осіннього призову громадян в обласному центрі затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету. З Хмельницького та Хмельницького району до лав Збройних Сил України планують покликати 350 юнаків. Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть – наголошують у Хмельницькому об’єднаному міському військовому комісаріаті.
Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у жовтні-листопаді 2016 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Для проведення призову юнаків на строкову військову службу цим документом також створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад. Затверджено й графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 3 жовтня та триватимуть до 30 листопада, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників. Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення протягом вересня-листопада контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. Передбачається, що призовну комісію пройде 5547 хмельницьких юнаків.
Рішенням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради, повідомляє сайт Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього