Незаконний гральний бізнес Хмельниччини намагається «сховатися» в інтернеті
Про це під час тематичної прес-конференції повідомив журналістам начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович.Незаконний гральний бізнес Хмельниччини намагається «сховатися» в інтернеті
Про це під час тематичної прес-конференції повідомив журналістам начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович.

У поточному році працівники міліції відкрили 22 кримінальних провадження щодо організації незаконного грального бізнесу, в рамках розслідування яких було проведено 40 санкціонованих обшуків не тільки в приміщеннях, де розташовувались гральні заклади, а й в місцях проживання та офісних приміщеннях організаторів. Правоохоронці вилучили 200 одиниць грального обладнання: автомати, комп’ютерну техніку, покерні столи та рулетки. До вироку суду це майно зберігатиметься в камері зберігання речових доказів, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Окрім того, у 2015 році працівникам управління вдалось задокументувати діяльність організованої злочинної групи, що працювала в Хмельницькому та інших містах області та налагодила роботу цілої мережі підпільних гральних закладів. Наразі це кримінальне провадження знаходиться на розгляді суду.

Підполковник міліції наголосив, що документувати ділків, які незаконного заробляють гроші на інтернет-версіях азартних ігор вкрай важко, оскільки це дуже довготривалий процес.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього