Незважаючи на сильні морози, діти будуть ходити до школиПро це повідомили у міському управлінні освіти та у Головному управлінні Держсанепідслужби у Хмельницькій областіПро це повідомили у міському управлінні освіти та у Головному управлінні Держсанепідслужби у Хмельницькій області.

– По нашому регіону ситуація поки що спокійна, вводити карантинні заходи не будемо. Синоптики не обіцяють подальшого різкого похолодання. Нас зазвичай попереджають за 2-3 дні, – каже головний спеціаліст відділу організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Вікторія Рокицька.

За словами головного спеціаліста, Хмельницька область підійшла до епідемічного порогу на 85 % , але перевищення немає.

Як повідомила головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна, випадки захворюваності на грип поки що поодинокі.

– Епідемії немає, є лише сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ. Можливо, пізніше ситуація і зміниться, адже прийшли холоди, – говорить лікар.

У міському управлінні освіти скасування занять у школах також не підтверджують.

– Ми навіть це питання не обговорювали, поки не прийде інформація від санстанції, – зізнається заступник начальника міського управління освіти Олег Сирота.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього