Інфляція з’їла доходи хмельничан
Хоча середня заробітна плата у порівнянні з початком року в області виросла майже на 13 відсотків, реально наймані працівники почали отримувати на 24 відсотки менше.Інфляція з’їла доходи хмельничан
Хоча середня заробітна плата у порівнянні з початком року в області виросла майже на 13 відсотків, реально наймані працівники почали отримувати на 24 відсотки менше.

Ситуацію із виплатами не покращила навіть постанова Кабміну, котра зобов’язала роботодавців збільшити індексацію до рівня офіційної інфляції. Для виконання урядової директиви, керівники деяких установ почали відправляти своїх працівників у неоплачувані відпустки, а подекуди урізати всі можливі доплати та премії. Окрім того, збільшилося навантаження на місцеві бюджети. Оскільки з державної скарбниці не надходить достатньо коштів для виплат медикам та освітянам. Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, у деяких районах Хмельниччини недофінансування по кожній з цих бюджетних галузей сягає 10 мільйонів гривень. В Уряді обіцяють переглянути держбюджет та повернути бюджетам місцевим кошти, витрачені на зарплати бюджетникам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього