Інформація про рейдерське захоплення «Укрпошти» у Хмельницькому виявилася недостовірною
Суд, розглянувши матеріали справи, встановив, що інформація, наведена у публікації, є недостовірною.Інформація про рейдерське захоплення «Укрпошти» у Хмельницькому виявилася недостовірною
Наприкінці січня минулого року на сайті «Подільська інфо» була опублікована стаття, в якій йшлося про нібито «спробу рейдерського захоплення хмельницької дирекції «Укрпошти». У статті автор, не наводячи жодних доказів на підтвердження своїх слів, звинуватив члена партії «УДАР» Василя Міракіна в тому, що він увірвався до приміщення дирекції «Укрпошти» та вимагав від її тодішнього керівника Дмитра Бойка написати заяву на звільнення, мотивуючи це тим, що у нього (Міракіна) «є своя людина на це місце». Також автор стверджував, що Василь Міракін представлявся помічником народного депутата від блоку Порошенка та погрожував фізичною розправою. Крім того, цитуючи київського політолога Андрія Павленка, автор побічно звинуватив «ударівця» в тому, що той має «не зовсім законний бізнес».
Після виходу статті Василь Міракін та Дмитро Бойко подали до Хмельницького міськрайонного суду спільну заяву про встановлення факту недостовірності інформації, наведеної у вищезгаданій статті. Суд, розглянувши матеріали справи, встановив, що інформація, наведена у публікації, є недостовірною.
Як слідує з матеріалів справи, розглянутої судом, «Василь Міракін відсутній у переліку осіб, які працюють на громадських засадах у народного депутата. Крім того, станом на 26 лютого 2015 року до кримінальної відповідальності не притягувався, не занятої та не погашеної судимості не має, в розшуку не перебуває». Таким чином інформація, викладена у публікації, за рішенням суду є недостовірною, оскільки «не здобуто доказів в підтвердження, та такою, що порочить честь та гідність заявників».
Керуючись ст.ст. 10, 11, 15, 234 – 235, 256 ЦПК України суд вирішив задовольнити заяву Дмитра Бойка та Василя Міракіна і встановити факт недостовірності інформації, поширеної стосовно вказаних осіб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього