Інформація про замінування автовокзалу у Кам'янці-Подільському не підтвердилась
Сьогодні о 7.05 до чергової частини Кам’янець-Подільського відділу поліції зателефонував невідомий та повідомив, що «на автовокзалі бомба».Інформація про замінування автовокзалу у Кам'янці-Подільському не підтвердилась
Сьогодні о 7.05 до чергової частини Кам’янець-Подільського відділу поліції зателефонував невідомий та повідомив, що «на автовокзалі бомба».
На місце події невідкладно виїхали усі екстрені служби міста: правоохоронці, пожежники, медики. Працівники поліції невідкладно провели евакуацію працівників та пасажирів, які знаходились в приміщенні автовокзалу, та огородили місце події. Проте жоден із більш, ніж 50-ти рейсів скасовано не було, повідомляють у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Правоохоронці перевірили усі приміщення та прилеглу до автовокзалу територію, але жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Робота автовокзалу відновлена у звичному режимі.
Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об\’єктів власності» Кримінального кодексу України. Правоохоронці працюють над встановленням особи, яка повідомила про замінування автовокзалу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього