Інформаційна війна з «Народним фронтом»
Заява Олександра Ксенжука – депутата Верховної Ради України, фракція «Народний фронт».Інформаційна війна з «Народним фронтом»
Заява Олександра Ксенжука – депутата Верховної Ради України, фракція «Народний фронт».

Наростаюча хвиля дискредитації політичної партії «Народний фронт» є свідченням агресивної інформаційної війни з боку країни-агресора. Росія зацікавлена вибити з поля бою сильних політичних гравців-патріотів. Саме «Народний фронт» став мішенню, в яку прицільно цілиться засобами інформаційної війни ворог нашої держави.

Окрім військових дій: стягування до кордонів України російської військової техніки, залучення до збройного конфлікту на Донбасі російських кадрових військовослужбовців, країна-агресор веде війну, створюючи і фінансуючи медіа-канали: телебачення, радіо, Інтернет-ресурси.
Яскравим прикладом цілеспрямованої атаки на національно-спрямовану партію «Народний фронт» є діяльність телеканалу «Інтер». Нещодавно було оприлюднено документи зі “зламаних” електронних пошт російських громадянки, креативного продюсера на телеканалі “Інтер” Марії Столярової. З листування витікає, що вона спланувала й готувала пропагандистські телесюжети для обливання брудом лідерів НФ: Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Сергія Пашинського, Миколи Мартиненка, Миколи Княжицького.

Нагадаємо: Столярова в 2015 році стала відома антиукраїнською активністю й зв’язками з російськими терористами на Донбасі. За це вона були видворена з України. Листуванні Столярової переповнене антиукраїнською лексикою, насмішками над “майданутими” і “українською армією”.

Оприлюднені в листуванні факти підтверджують: саме Москва організувала й профінансувала гостру політичну кризу, яка виникла восени 2015 року й ледь не призвела до дочасних виборів Верховної Ради.

“Народний фронт” від початку заявляв, що інформаційна кампанія проти Уряду Яценюка була потрібна насамперед Росії. Путін домагався відставки прем’єра Яценюка і розпуску Ради, щоби досягнути припинення фінансування АТО, скасування усіх реформ Яценюка, Угод про Асоціацію та Зону вільної торгівлі з Євросоюзом, повернення України до газової залежності, а також скасування економічних санкцій, які Яценюк запровадив проти Криму й терористів на Донбасі. Але Яценюк поламав путінський сценарій дочасних виборів – добровільно передавши владу Гройсману на умовах продовження АТО і реформ.
ГПУ, СБУ і НАБУ мають активізуватися для покарання цієї п’ятої колони. Перемога на Донбасі неможлива без розбиття ворогів у Києві. “Народний фронт” звернувся до СБУ з вимогою видворити за межі України громадянина Росії Ігоря Шувалова, який і до цього часу формує інформаційну політику “Інтера”.

Російська п’ята колона всередині України – це не менша загроза, аніж військове вторгнення на Донбасі. Саме тому основними пріоритетами для України, а відтак і для «Народного фронту» зараз має бути зміцнення армії, інших силових відомств, а також боротьба з російською агентурою у нашому тилу.

НФ не відступиться від наших вимог, які не вдалося реалізувати на попередній сесії. Найперше, треба нарешті створити механізм спецконфіскації коштів, які Янукович вкрав у народу. Уряд Яценюка знайшов ці кошти ще 2015 року на рахунках в «Ощадбанку». Депутати від послідовно НФ зареєстрували кілька законопроектів з цього приводу, провели їх через парламентські комітети – але лобісти адвокатів Януковича “завалили” всі спроби розгляду на пленарному засіданні.
14 вересня презентовано новий законопроект про спецконфіскацію, розроблений під час парламентських канікул спільною робочою групою Верховної Ради та Мінюсту (співголови – Антон Геращенко та Павло Петренко) за участі європейських експертів. Неголосування за цей законопроект покаже, хто з депутатів не хоче, щоби вкрадені Януковичем гроші повернулися до держбюджету.

Якщо законопроект буде ухвалено, держбюджет отримає від спецконфіскації мінімум 1,5 мільярди доларів.
Ми підрахували, що за нашим законопроектом 18,5 мільярдів гривень від спецконфіскації буде спрямовано на оборонні витрати, а ще 18,5 мільярдів підуть на єдиноразову допомогу пенсіонерам з мінімальною пенсією та бюджетникам. Зокрема, 9,1 мільйон пенсіонерів отримають допомогу в 1130 гривень, а більше 3 мільйонів педагогів та медиків – допомогу в розмірі 1400 гривень. НФ усвідомлює, що такі разові виплати не вирішать усіх проблем малозабезпечених. Але це важливий акт відновлення справедливості: громадяни недоотримали ці гроші в 2010-2013 роках, бо Янукович їх вкрав з бюджету – тепер ці гроші повертаються громадянам. До того ж, Україна має шанси знайти й інші банківські рахунки, на яких лежать інші вкрадені Януковичем кошти. До таких рахунків теж буде застосований механізм спецконфіскації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього