Випускник Хмельницького національного університету Олександр Кухарчук запустив власний проект екскурсій нічним містом. Хлопцеві вже вдалося провести кілька зустрічей з охочими познайомитися ближче з Хмельницьким і отримати добрі відгуки й мотивацію для наступних заходів.

У січні цього року Олександр закінчив виш, де вивчав машинознавство на факультеті інженерної механіки. Останні півроку випускник проводить екскурсії у музеї цікавої науки «Евріка». Навчати дітей та дорослих по-іншому дивитися на складні наукові дисципліни, як каже сам хлопець, йому подобається.

Олександр розповів «Студвею», що протягом кількох місяців активно вивчав історію Хмельницького і відкрив для себе багато цікавих та маловідомих фактів. Новими знаннями він вирішив ділитися з місцевими та гостями міста.

На думку хлопця, вивчати місто приємніше в тиху й спокійну пору дня, звідки й виникла ідея нічних екскурсій. Подібні заходи раніше в місті не проводили. Нинішній маршрут Олександра охоплює майже 50 точок міста, а сама екскурсія триває близько двох годин.

Ціна участі в заході становить 25 гривень для школярів і студентів та 50 гривень для дорослих. Отримані кошти хлопець планує використати на подальший розвиток проекту. До прикладу, в його планах нічні велоекскурсії Хмельницьким та піші тематичні прогулянки.

Домовитися з Олександром про участь в екскурсії можна за номером +380971404458. Хлопець також приймає запити в Direct (Instagram) та в приватні повідомлення на Facebook. Охочі можуть переглянути фотозвіти попередніх зустрічей та дізнатися анонси наступних заходів на сторінці проекту за посиланням.

Нагадаємо, студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводилибезкоштовні оглядові екскурсії історичними місцями столиці. Акція тривала протягом цілого місяця.

Фото: photographers.ua, Олександр Кухарчук.

Студвей

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього