Німецькі інвестиції успішно працюють на експортний потенціал Хмельниччини
Мільйон євро, які у вигляді інвестувала родина Дювельсдорфів в Україну, за неповні три роки перетворився у сучасне виробництво сільськогосподарських машин у Хмельницькому.Німецькі інвестиції успішно працюють на експортний потенціал Хмельниччини
Мільйон євро, які у вигляді інвестувала родина Дювельсдорфів в Україну, за неповні три роки перетворився у сучасне виробництво сільськогосподарських машин у Хмельницькому.
На сьогодні підприємством з іноземними інвестиціями «Дювельсдорф Україна» налагоджено виробництво трьох десятків видів різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту, збирання урожаю, приготування кормів для худоби та прибирання снігу.
На підприємстві роблять ставку на високу якість і прийнятну ціну виробів. Розвиваючи виробництво в Україні та нарощуючи випуск продукції, ТОВ «Дювельсдорф Україна» успішно реалізує її фермерам Німеччини, Франції та Нідерландів. На підприємстві уже працює понад шістдесят хмельничан, чимало з яких пройшли навчання в Німеччині.
Історія німецько-українського проекту розпочалася в 2011 році. Інвестори з ФРН придбали частину виробничого цеху хмельницького ВАТ «Термопластавтомат», а також зареєстрували ТОВ «Дювельсдорф Україна».
На думку засновника підприємства пана Адольфа, податкова та митна політика в Україні є досить ліберальною і прийнятною для розвитку бізнесу. Інша річ – це необхідність зростання податкової культури, адже у тій же Німеччині прозорість і сплата податків і повному обсязі сприймається як незаперечний факт. У його планах – подальший розвиток виробництва в Україні і його орієнтацію на європейських споживачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього