Німецькі інвестори вважають Хмельницьку область найкращою для розвитку європейського бізнесу
Засновники відомого на Хмельниччині товариства «Дювельсдорф Україна» Адольф та Ян Дювельсдорфи дали позитивну оцінку розвитку підприємства, можливості розширювати виробництво завдяки співпраці з українськими контрагентами і реалізовувати готову продукцію у країни ЄвропиНімецькі інвестори вважають Хмельницьку область найкращою для розвитку європейського бізнесу
Засновники відомого на Хмельниччині товариства «Дювельсдорф Україна» Адольф та Ян Дювельсдорфи дали позитивну оцінку розвитку підприємства, можливості розширювати виробництво завдяки співпраці з українськими контрагентами і реалізовувати готову продукцію у країни Європи.

«За інформацією, яку я маю на сьогодні, в Україні успішно працює більше двох тисяч підприємств з німецьким капіталом. Ми задоволені тими умовами, які створені для реалізації іноземних інвестицій. А як побажання хотів би зазначити, що європейський бізнес має кошти для того, щоб вкладати їх в економіку України. Для того, щоб прискорити цей процес, потрібне реальні реформи. Тоді наші ділові контакти стануть ще успішнішими», – зазначив пан Адольф Дюфельсдорф в ході зустрічі з керівником Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Мар‘яном Зеленецьким.

У свою чергу головний податківець Хмельниччини подякував батьку та сину Дювельсдорфам за результативну реалізацію інвестиційного проекту на теренах нашого краю, розповів про те, що робить фіскальна служба для поліпшення умов розвитку іноземного бізнесу, передусім в оперативному відшкодуванні в автоматичному режимі податку на додану вартість, і запросив німецьких гостей для подальшого взаємовигідного плідного співробітництва.

Показово, що у планах представників родинного німецького бізнесу придбання земельної ділянки для розширення виробництва сільськогосподарських машин і збільшення прибутків від цього і, відповідно, нарощення сплати податків, повідомляють на офіційному сайті ДФС у Хмельницькій області.


Відео взяте з сайту муніципальної телерадіокомпанії \”Місто\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього