Німецьке товариство GIZ задоволене роботою Кам’янця
12 січня Кам’янець-Подільський з робочим візитом відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, серед яких – Ерік Берман та Бантян Країнц.Німецьке товариство GIZ задоволене роботою Кам’янця
12 січня Кам’янець-Подільський з робочим візитом відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, серед яких – Ерік Берман та Бантян Країнц.

Міжнародні експерти зустрілися із заступником міського голови Сергієм Бабієм та фахівцями по енергозбереженню. Закордонних гостей зацікавив проект, що уже п’ять років реалізується в нашому місті та здобув чималий успіх – \”Теплий дім”. Програма передбачає утеплення фасадів будинків на умовах співфінансування: міська влада та жителі.

Сергій Віталійович розповів про перші кроки запровадження програми та етапи її реалізації. За п’ять років у місті утеплено вже чотири десятки багатоповерхівок.

Зважаючи на кроки, які робить місто для досягнення енергоефективності, представники товариства GIZ запропонували розробити декілька проектів, які можна втілити шляхом співфінансування. Тобто частину коштів сплачує місто, іншу на грантових умовах надає вищеназвана компанія.

Під час зустрічі було запропоновано декілька ідей, серед яких – модернізація системи опалення міського Будинку культури, утеплення одного з дошкільних навчальних закладів, чи школи.

До кінця січня фахівці міськради підготують обґрунтовані пропозиції, які представлять на огляд для фінансової підтримки з боку GIZу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього